Co je to?
Definice výrazu Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Co to je Automotive? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Automotive?

Automotive je slovo z anglického jazyka s více významy podle bližších souvislostí – může se jednat o výrobky pro automobilový průmysl, význam je tedy automobilový, vozidlový, může být i samohybný a další.
Automotive industry je nejčastěji užívaným spojením, jedná se o organizace a podniky, jejichž náplní je návrh, vývoj, výroba a prodej motorových vozidel. Nepatří sem však opravny, prodejny a čerpací stanice pohonných hmot.

Význam slova, termín, co je to Automotive? Definice výrazu Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Automotive se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Automotive se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: slovník, význam pojmu, Různé, význam, synonymum, co to je, význam slova, termín, Různé, přesný výraz, formulace, popis, wiki, Automotive, vysvětlení

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Automotive? resp. co to je Automotive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Automotive, odpověď na dotaz co je to Automotive?. Víte např. kdo to je Notář? Znáte a víte kdo je Referent? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Různé Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.