Co je to?
Definice výrazu Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Co to je Automotive? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Automotive?

Automotive je slovo z anglického jazyka s více významy podle bližších souvislostí – může se jednat o výrobky pro automobilový průmysl, význam je tedy automobilový, vozidlový, může být i samohybný a další.
Automotive industry je nejčastěji užívaným spojením, jedná se o organizace a podniky, jejichž náplní je návrh, vývoj, výroba a prodej motorových vozidel. Nepatří sem však opravny, prodejny a čerpací stanice pohonných hmot.

Význam slova, termín, co je to Automotive? Definice výrazu Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Automotive s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Automotive patří do kategorie Různé

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, formulace, synonymum, význam, pojem, přesný význam, Různé, slovo, Automotive, termín, Automotive, popis, heslo, Různé, slovník

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Automotive? resp. co přesně znamená slovo Automotive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Automotive, odpověď na dotaz co je to Automotive?. Víte např. kdo to je Psychotik? Znáte a víte kdo je Jaroslav Rudiš? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.