Co je to?
Definice výrazu Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Co to je Automotive? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Automotive

Automotive je slovo z anglického jazyka s více významy podle bližších souvislostí – může se jednat o výrobky pro automobilový průmysl, význam je tedy automobilový, vozidlový, může být i samohybný a další.
Automotive industry je nejčastěji užívaným spojením, jedná se o organizace a podniky, jejichž náplní je návrh, vývoj, výroba a prodej motorových vozidel. Nepatří sem však opravny, prodejny a čerpací stanice pohonných hmot.

Význam slova, termín, co je to Automotive? Definice výrazu Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Automotive) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Automotive patří do sekce Různé

Klíčová slova: popis, význam pojmu, Automotive, vysvětlení, synonymum, formulace, co to je, Různé, heslo, přesný výraz, termín, slovník, definice, přesný význam, význam slova

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Automotive? resp. co znamená Automotive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Automotive, odpověď na dotaz co je to Automotive?. Víte např. kdo to je Notář? Znáte a víte kdo je Referent? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.