Co je to?
Definice odborného termínu, slova Aspekt. Co znamená pojem Aspekt z kategorie Různé?

Co je to Aspekt? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Aspekt?

Aspekt je pojem s více významy v mnoha oblastech. Obecně se jedná o nějaké hledisko, úhel pohledu nebo stanovisko k nějaké věci či skutečnosti. Může jít také o vzhled nebo podobu nějaké věci. V astronomii znamená aspekt polohu tělesa vůči Slunci, v lingvistice vyjadřuje aspekt dokonavost nebo nedokonavost slovesa.
Ekologové používají pojem aspekt k vyjádření vzhledu určité biocenózy v jednotlivých obdobích roku.

Význam slova, termín, co je to Aspekt? Definice odborného termínu, slova Aspekt. Co znamená pojem Aspekt z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Aspekt? Potom se o definici podělte s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Aspekt je v sekci Různé

Klíčová slova: význam slova, termín, wiki, co znamená, Různé, definice, co to je, slovník, slovo, pojem, synonymum, význam pojmu, informace, formulace, přesný výraz

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Aspekt? resp. jaký je význam slova Aspekt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aspekt, odpověď na dotaz co je to Aspekt?. Víte např. kdo to je Hoggy? Znáte a víte kdo je Nunvář? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Aspekt hledat i v jiných kategoriích (než Různé) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?