Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ascendent. Co znamená odborný pojem Ascendent z kategorie Různé?

Co je to Ascendent? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Ascendent?

Ascendent je pojem z astrologie. Při tvorbě horoskopu nezáleží jen na znamení zvěrokruhu, v němž je dotyčný člověk narozen (podle data), ale i na ascendentu, což je znamení zvěrokruhu, které se nacházelo na obloze v místě a čase jeho narození. Astrologové věří, že ascendent má významný vliv na osobnost člověka, jeho chování a projevy.

Význam slova, termín, co je to Ascendent? Výraz, termín, definice slova Ascendent. Co znamená odborný pojem Ascendent z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ascendent s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Ascendent se nachází v sekci Různé

Co znamená pojem Ascendent? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Ascendent je bod na ekliptice, v němž se ekliptika kříží s místní rovinou horizontu na východní straně, tedy v místě výstupu ekliptiky nad obzor. Vzhledem k tomu, že zemská osa je skloněna k rovině ekliptiky přibližně o 23,5 stupně, bod ascendentu se během dne posouvá po horizontu kolem bodu geografického východu, a to střídavě směrem k severu a jihu.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, synonymum, co to je, Různé, definice, formulace, popis, význam, přesný význam, slovník, popis, termín, informace, co znamená

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Ascendent? resp. jaká je definice slova Ascendent? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ascendent, odpověď na dotaz co je to Ascendent?. Víte např. kdo to je Bookmaker? Znáte a víte kdo je Hamoun? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ascendent v jiné sekci než Různé. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.