Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Arktická zima. Co znamená pojem Arktická zima z kategorie Různé?

Co to je Arktická zima? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Arktická zima

Arktická zima je označení pro situaci, kdy je v zimě velmi chladné počasí způsobené přílivem chladného vzduchu z arktických oblastí.

Význam slova, termín, co je to Arktická zima? Odborný termín, výraz, slovo Arktická zima. Co znamená pojem Arktická zima z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Arktická zima s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Arktická zima se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, význam, slovník, co to je, definice, informace, formulace, Arktická zima, termín, význam pojmu, Různé, popis, co znamená, přesný význam, význam slova

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Arktická zima? resp. co se skrývá pod slovem Arktická zima? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arktická zima, odpověď na dotaz co je to Arktická zima?. Víte např. kdo to je Hajný? Znáte a víte kdo je Seraf? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?