Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Arktická zima. Co znamená pojem Arktická zima z kategorie Různé?

Co to je Arktická zima? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Arktická zima

Arktická zima je označení pro situaci, kdy je v zimě velmi chladné počasí způsobené přílivem chladného vzduchu z arktických oblastí.

Význam slova, termín, co je to Arktická zima? Odborný termín, výraz, slovo Arktická zima. Co znamená pojem Arktická zima z kategorie Různé?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Arktická zima? Pak se o ní podělte s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Arktická zima je v kategorii Různé

Klíčová slova: co to je, heslo, Arktická zima, vysvětlení, přesný význam, význam slova, význam, přesný výraz, popis, definice, co znamená, termín, formulace, slovo, význam pojmu, wiki

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Arktická zima? resp. co znamená slovo Arktická zima? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arktická zima, odpověď na dotaz co je to Arktická zima?. Víte např. kdo to je Numismatik? Znáte a víte kdo je Seraf? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?