Co je to?
Definice odborného termínu, slova Antiperspirant. Co znamená pojem Antiperspirant z kategorie Různé?

Co je to Antiperspirant? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Antiperspirant

Antiperspirant je označení pro prostředek, který omezuje samotné pocení. Antiperspirant pracuje na základě stahování pórů tím, že uzavírá vývody potních kanálků. Omezuje vytváření potu a uživatel má pocit, že problémové oblasti zůstávají suché. Antiperspirant se postará i o zbytkový pach těla, který překrývá parfémovou složkou.
Antiperspirant se používá většinou ráno a nanáší se nebo stříká do podpaží. Jeho použití (oproti deodorantu) je vhodné, pokud uživatel ví, že se bude hodně potit.

Význam slova, termín, co je to Antiperspirant? Definice odborného termínu, slova Antiperspirant. Co znamená pojem Antiperspirant z kategorie Různé?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Antiperspirant se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: co znamená, Antiperspirant, vysvětlení, slovo, definice, Různé, přesný význam, popis, wiki, význam, co to je, informace, význam slova, pojem, slovník, Antiperspirant

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Antiperspirant? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Antiperspirant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antiperspirant, odpověď na dotaz co je to Antiperspirant?. Víte např. kdo to je Natálie Grossová? Znáte a víte kdo je Biskup? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.