Co je to?
Definice výrazu Ambra. Co znamená odborný pojem Ambra z kategorie Různé?

Co to je Ambra? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Ambra

Ambra je pevná látka voskovitého charakteru, která vzniká v trávicím traktu vorvaně. Její funkce není plně objasněna. Čerstvá nepříjemně páchne, později se zápach vytrácí. Ambra se používá jako složka parfémů. Vzhledem k jejímu nedostatku a vysoké ceně byla nahrazena syntetickou variantou, ale přírodní ambra je stále vyhledávanou a ceněnou surovinou. Ambra se používá i v potravinářství jako aroma.

Význam slova, termín, co je to Ambra? Definice výrazu Ambra. Co znamená odborný pojem Ambra z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Ambra) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Ambra patří do sekce Různé

Klíčová slova: Různé, Různé, slovo, termín, formulace, význam pojmu, co to je, význam slova, co znamená, popis, synonymum, význam, vysvětlení, heslo, pojem

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Ambra? resp. co znamená Ambra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ambra, odpověď na dotaz co je to Ambra?. Víte např. kdo to je Upír? Znáte a víte kdo je Žid? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Ambra hledat i v jiných kategoriích (než Různé) U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.