Co je to?
Definice výrazu, termínu Akreditace. Co znamená odborný pojem Akreditace z kategorie Různé?

Co je to Akreditace? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Akreditace?

Akreditace obecně znamená oprávnění k určité činnosti. Akreditaci potřebují např. vysoké školy, aby mohly vyučovat určitý obor. V tomto případě uděluje akreditaci ministerstvo školství, které ji při zjištění závažných nedostatků může také odejmout. Spory o akreditaci byla v médiích "proslavená" plzeňská právnická fakulta (jednalo se o podezření z podvádění při studiu, škola nakonec o akreditaci nepřišla).

Význam slova, termín, co je to Akreditace? Definice výrazu, termínu Akreditace. Co znamená odborný pojem Akreditace z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Akreditace můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Akreditace se nachází v kategorii Různé

Co znamená pojem Akreditace? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Akreditace (z franc. accréditer, z mettre à crédit, ověřit důvěryhodnost) znamená oprávnění k určité činnosti nebo ověření a uznání takového oprávnění. Často to může být synonymum pro získání licence.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: heslo, Různé, Akreditace, význam pojmu, informace, slovo, přesný výraz, wiki, co znamená, význam, význam slova, synonymum, formulace, termín, co to je

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Akreditace? resp. jaký je přesný význam slova Akreditace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akreditace, odpověď na dotaz co je to Akreditace?. Víte např. kdo to je Opolčenec? Znáte a víte kdo je Pedant? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Různé Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.