Co je to?
Výraz, termín, definice slova Akord. Co znamená odborný pojem Akord z kategorie Různé?

Co je to Akord? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Akord?

Akord je pojem s oblasti hudby. Slouží k označení souzvuku různých tónů, které znějí současně a mají svůj systém uspořádání. Jedná se vždy o tři a více tónů. Každý akord je jedinečně označen a nese vlastní název. Jméno akordu se odvozuje od tónů, ze kterých je akord složen a také podle vzdálenosti mezi jednotlivými tóny.
Nejčastěji užívané jsou akordy terciového systému. Další možností dělení akordů e podle stavby. Základními akordy zde jsou septakord a kvintakord, ostatní akordy se od nich odvozují.

Význam slova, termín, co je to Akord? Výraz, termín, definice slova Akord. Co znamená odborný pojem Akord z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Akord se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: popis, definice, přesný výraz, Různé, termín, přesný význam, význam, vysvětlení, Různé, informace, slovo, co znamená, co to je, slovník, Akord, význam pojmu

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Akord? resp. co znamená výraz Akord? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akord, odpověď na dotaz co je to Akord?. Víte např. kdo to je Nymfa? Znáte a víte kdo je Rodinný příslušník? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.