Co je to?
Odborný výraz, definice slova Afirmace. Co znamená pojem Afirmace z kategorie Různé?

Co je to Afirmace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Afirmace?

Afirmace znamená ujištění, že je něco pravdivé.

Význam slova, termín, co je to Afirmace? Odborný výraz, definice slova Afirmace. Co znamená pojem Afirmace z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Afirmace se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: termín, význam, informace, formulace, přesný význam, pojem, slovo, popis, synonymum, heslo, Afirmace, co znamená, význam pojmu, co to je, Různé, Afirmace

Co označuje termín Afirmace? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Afirmace (lat. affirmo, česky tvrdit, ujišťovat) je tvrzení, že něco je pravda. Podle jiného výkladu je afirmace pozitivní myšlenka, která mění zatuhlé myšlení.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Afirmace? resp. co to je Afirmace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Afirmace, odpověď na dotaz co je to Afirmace?. Víte např. kdo to je George Soros? Znáte a víte kdo je Macecha? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.