Co je to?
Odborný výraz, definice slova Afirmace. Co znamená pojem Afirmace z kategorie Různé?

Co je to Afirmace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Afirmace?

Afirmace znamená ujištění, že je něco pravdivé.

Význam slova, termín, co je to Afirmace? Odborný výraz, definice slova Afirmace. Co znamená pojem Afirmace z kategorie Různé?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Afirmace) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Afirmace patří do kategorie Různé

Klíčová slova: význam slova, co to je, vysvětlení, Afirmace, co znamená, slovník, Různé, Afirmace, význam pojmu, wiki, přesný význam, pojem, popis, význam, termín, Různé

Ve Wikipedii se o termínu Afirmace píše následující

Afirmace (lat. affirmo, česky tvrdit, ujišťovat) je tvrzení, že něco je pravda. Podle jiného výkladu je afirmace pozitivní myšlenka, která mění zatuhlé myšlení.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Afirmace? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Afirmace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Afirmace, odpověď na dotaz co je to Afirmace?. Víte např. kdo to je Maloměšťák? Znáte a víte kdo je Macecha? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Afirmace hledat i v jiných kategoriích (než Různé) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.