Co je to?
Odborný výraz, definice slova Afirmace. Co znamená pojem Afirmace z kategorie Různé?

Co je to Afirmace? Význam slova

Co znamená termín Afirmace? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Afirmace znamená ujištění, že je něco pravdivé.

Význam slova, termín, co je to Afirmace? Odborný výraz, definice slova Afirmace. Co znamená pojem Afirmace z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Afirmace) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Afirmace je v kategorii Různé

Co znamená pojem Afirmace? Výraz, definice slova z Wikipedie

Afirmace (lat. affirmo, česky tvrdit, ujišťovat) je tvrzení, že něco je pravda. Podle jiného výkladu je afirmace pozitivní myšlenka, která mění zatuhlé myšlení.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Klíčová slova: synonymum, co znamená, wiki, pojem, formulace, význam pojmu, slovník, popis, Různé, přesný význam, popis, definice, co to je, informace, vysvětlení

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Afirmace? resp. co znamená slovo Afirmace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Afirmace, odpověď na dotaz co je to Afirmace?. Víte např. kdo to je Zmocnitel? Znáte a víte kdo je Lady Gaga? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.