Co je to?
Odborný výraz, definice slova Afirmace. Co znamená pojem Afirmace z kategorie Různé?

Co je to Afirmace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Afirmace?

Afirmace znamená ujištění, že je něco pravdivé.

Význam slova, termín, co je to Afirmace? Odborný výraz, definice slova Afirmace. Co znamená pojem Afirmace z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Afirmace? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Afirmace je v sekci Různé

Co znamená pojem Afirmace? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Afirmace (lat. affirmo, česky tvrdit, ujišťovat) je tvrzení, že něco je pravda. Podle jiného výkladu je afirmace pozitivní myšlenka, která mění zatuhlé myšlení.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, popis, termín, synonymum, Různé, přesný výraz, informace, přesný význam, význam slova, definice, pojem, heslo, Afirmace, slovník

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Afirmace? resp. co je to Afirmace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Afirmace, odpověď na dotaz co je to Afirmace?. Víte např. kdo to je Zmocnitel? Znáte a víte kdo je Lady Gaga? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Afirmace i v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.