Co je to?
Definice výrazu, termínu Achilova pata. Co znamená odborný pojem Achilova pata z kategorie Různé?

Co je to Achilova pata? Význam slova

Co znamená termín Achilova pata? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Achilova pata se používá pro označení zánětlivého onemocnění Achillovy šlachy, ke kterému dochází při přetěžování této partie. Achilova pata je šlacha lýtkového svalu, která se upíná k patní kosti. Zánět bývá způsoben nejčastěji během, pohybem na nevhodném povrchu, špatnou obuví nebo nedoléčeným úrazem a novou zátěží.
Léčba Achilovy paty se provádí omezením zátěže, znehybněním ortézou nebo sádrou. U mírnějších stavů se používají protizánětlivé masti. Léčení se doplňuje fyzikální terapií jako magnetoterapií, ošetření laserem, ultrazvukem a dalšími prostředky.

Význam slova, termín, co je to Achilova pata? Definice výrazu, termínu Achilova pata. Co znamená odborný pojem Achilova pata z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Achilova pata? Pak se o ní podělte s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Achilova pata patří do sekce Různé

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, co znamená, slovník, význam, Achilova pata, wiki, co to je, termín, Různé, Různé, informace, význam slova, přesný výraz, slovo

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Achilova pata? resp. co znamená Achilova pata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Achilova pata, odpověď na dotaz co je to Achilova pata?. Víte např. kdo to je Matyáš Korvín? Znáte a víte kdo je Antonín Zápotocký? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Achilova pata hledat i v jiných kategoriích (než Různé) U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.