Co je to?
Definice výrazu, termínu Žardiniéra. Co znamená odborný pojem Žardiniéra z kategorie Rostliny?

Co je to Žardiniéra? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Žardiniéra?

Žardinéra je druh nádoby určené k pěstování květin. Používá se i název žardinka. Může se jednat jak o květinový stolek, tak přímo o nádobu. V tom případě jde o nízký květináč, který se od spodní části značně rozšiřuje do tvaru polokoule.
Největší popularity dosáhla žardiniéra ve Francii již v 18. století a její obliba vydržela až do poloviny 20. století. Je určena především pokojovým nebo balkonovým rostlinám, nádoba může byt i zavěšena.


Co je to Žardiniéra? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Žardiniéra. Co znamená odborný pojem Žardiniéra z kategorie Rostliny?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Žardiniéra? s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Žardiniéra je v sekci Rostliny

Klíčová slova: co znamená, pojem, co je to Žardiniéra?, popis, heslo, přesný výraz, význam pojmu, terminologie, Rostliny, odborné názvosloví, termín, Rostliny, význam slova, definice pojmu, definice, wiki, terminus technicus, vysvětlení


Pojem Žardiniéra je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Žardiniéra zkuste tyto odkazy

Hledat výraz Žardiniéra ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Žardiniéra ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Žardiniéra ve Wikipedii

Hledat termín Žardiniéra ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Žardiniéra na Google.cz

Zkusit najít slovo Žardiniéra ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Žardiniéra například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Žardiniéra? resp. jaká je definice slova Žardiniéra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žardiniéra, odpověď na dotaz co je to Žardiniéra?. Víte např. kdo to je Bruce Willis? Znáte a víte kdo je Šibal? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Rostliny Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.