Co je to?
Definice výrazu, termínu Žardiniéra. Co znamená odborný pojem Žardiniéra z kategorie Rostliny?

Co je to Žardiniéra? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Žardiniéra

Žardinéra je druh nádoby určené k pěstování květin. Používá se i název žardinka. Může se jednat jak o květinový stolek, tak přímo o nádobu. V tom případě jde o nízký květináč, který se od spodní části značně rozšiřuje do tvaru polokoule.
Největší popularity dosáhla žardiniéra ve Francii již v 18. století a její obliba vydržela až do poloviny 20. století. Je určena především pokojovým nebo balkonovým rostlinám, nádoba může byt i zavěšena.

Význam slova, termín, co je to Žardiniéra? Definice výrazu, termínu Žardiniéra. Co znamená odborný pojem Žardiniéra z kategorie Rostliny?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Žardiniéra s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Žardiniéra je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, popis, význam pojmu, Žardiniéra, Žardiniéra, význam, definice, heslo, co to je, Rostliny, Rostliny, slovo, co znamená, přesný význam, formulace

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Žardiniéra? resp. co se přesně ukrývá za slovem Žardiniéra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žardiniéra, odpověď na dotaz co je to Žardiniéra?. Víte např. kdo to je Apoštol? Znáte a víte kdo je Chlípník? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Rostliny). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.