Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vetiver. Co znamená odborný pojem Vetiver z kategorie Rostliny?

Co je to Vetiver? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Vetiver?

Vetiver je nepálská vysoká tráva se silnými kořeny. Využívá se v kosmetickém průmyslu jako vonná přísada například do parfémů, nejrůznějších olejů a podobně. Vetiver má příjemnou kořenitou citronovou vůni se sladkým květinovým podtónem.
Je používán také v ayurvédské medicíně, kde se uplatňují především posilující účinky. Pomáhá také při migréně, bolestech hlavy, stavech po infarktu a senilitě. Poskytuje úlevu od nervového napětí a vyčerpání. Další využití nachází vetiver jako vykuřovadlo.

Význam slova, termín, co je to Vetiver? Výraz, termín, definice slova Vetiver. Co znamená odborný pojem Vetiver z kategorie Rostliny?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Vetiver s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Vetiver se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, wiki, co znamená, přesný význam, heslo, Vetiver, termín, význam pojmu, význam, synonymum, slovník, pojem, Rostliny, definice, co to je

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Vetiver? resp. co vlastně znamená slovo Vetiver? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vetiver, odpověď na dotaz co je to Vetiver?. Víte např. kdo to je Věra Čáslavská? Znáte a víte kdo je Ján Kuciak? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Rostliny. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!