Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vetiver. Co znamená odborný pojem Vetiver z kategorie Rostliny?

Co je to Vetiver? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Vetiver?

Vetiver je nepálská vysoká tráva se silnými kořeny. Využívá se v kosmetickém průmyslu jako vonná přísada například do parfémů, nejrůznějších olejů a podobně. Vetiver má příjemnou kořenitou citronovou vůni se sladkým květinovým podtónem.
Je používán také v ayurvédské medicíně, kde se uplatňují především posilující účinky. Pomáhá také při migréně, bolestech hlavy, stavech po infarktu a senilitě. Poskytuje úlevu od nervového napětí a vyčerpání. Další využití nachází vetiver jako vykuřovadlo.

Význam slova, termín, co je to Vetiver? Výraz, termín, definice slova Vetiver. Co znamená odborný pojem Vetiver z kategorie Rostliny?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Vetiver? Pak se o ní podělte s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Vetiver je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: pojem, význam slova, slovník, přesný výraz, Vetiver, synonymum, formulace, informace, slovo, význam, význam pojmu, Vetiver, Rostliny, co to je, Rostliny, wiki

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Vetiver? resp. jaký je význam slova Vetiver? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vetiver, odpověď na dotaz co je to Vetiver?. Víte např. kdo to je Marie Stuartovna? Znáte a víte kdo je Ján Kuciak? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Vetiver v jiné sekci než Rostliny. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!