Co je to?
Definice výrazu, termínu Slzovka. Co znamená odborný pojem Slzovka z kategorie Rostliny?

Co je to Slzovka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Slzovka

Slzovka je jedna z nejstarších pěstovaných obilovin. Tvořila základ potravy již ve starověku, především v oblasti Egypta, Řecka nebo Palestiny. Jde o semena divoké trávy, podobná ječmenu a mající tvar slzy.
Slzovka se vyznačuje čisticími účinky na organizmus, proto je využívána při detoxikaci, zahlenění, zánětech močových a dýchacích cest, revmatu, otocích, trávicích potížích, akné, vysokém cholesterolu a dalších problémech. V kuchyni ji lze přidat do polévek, jako odvar nebo přílohu.

Význam slova, termín, co je to Slzovka? Definice výrazu, termínu Slzovka. Co znamená odborný pojem Slzovka z kategorie Rostliny?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Slzovka? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Slzovka je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: význam, Rostliny, heslo, Rostliny, synonymum, Slzovka, termín, formulace, slovník, význam pojmu, definice, informace, popis, přesný význam, wiki, co to je

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Slzovka? resp. jaký je význam slova Slzovka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slzovka, odpověď na dotaz co je to Slzovka?. Víte např. kdo to je Tomáš Klus? Znáte a víte kdo je Mary Poppins? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Rostliny. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.