Co je to?
Definice odborného termínu, slova Římský kmín. Co znamená pojem Římský kmín z kategorie Rostliny?

Co je to Římský kmín? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Římský kmín?

Římský kmín je název oblíbeného koření, Jedná se o semena rostliny šabreje kmínovitého. Oproti běžnému kmínu je římský kmín větší a odlišuje se i barvou – je zelenohnědá. Oba druhy kmínu nelze zaměňovat, voní jinak a šabrej je nahořklý.
Využití nachází v indické, indonéské a středomořské kuchyni, na Balkáně a v zemích bývalého Sovětského svazu. Je totiž i součástí kari koření. Užívá se i k ochucení různých likérů.


Co je to Římský kmín? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Římský kmín. Co znamená pojem Římský kmín z kategorie Rostliny?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Římský kmín? s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Římský kmín je v sekci Rostliny

Klíčová slova: názvosloví, vysvětlení, Rostliny, co je to Římský kmín?, synonymum, wiki, lexikon, co to je, význam, terminus technicus, definice pojmu, Římský kmín, terminologie, popis, termín, odborné názvosloví, formulace, Rostliny


Pojem Římský kmín je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Římský kmín na Youtube

Najít heslo Římský kmín ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Římský kmín ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Římský kmín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Římský kmín ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Římský kmín ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Římský kmín například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Římský kmín? resp. co přesně označuje termín Římský kmín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Římský kmín, odpověď na dotaz co je to Římský kmín?. Víte např. kdo to je Angiolog? Znáte a víte kdo je Sklář? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Rostliny). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.