Co je to?
Odborný výraz, definice slova Pýřavka. Co znamená pojem Pýřavka z kategorie Rostliny?

Co je to Pýřavka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Pýřavka

Pýřavka neboli pýr je sice považován za plevel, ale slouží také jako léčivá rostlina. Využíván je oddenek této rostliny, který je ideální sbírat na podzim nebo na jaře. Důležité je dokonalé usušení a uložení, surovina má tendence přijímat vzdušnou vlhkost.
Pýřavka slouží k pročištění organizmu, pomáhá při trávicích problémech, posílení organizmu, účinkuje proti revmatizmu a při kožních problémech, snižuje hladinu cholesterolu a napomáhá při detoxikaci organizmu. Podává se jako odvar nebo čerstvá šťáva.

Význam slova, termín, co je to Pýřavka? Odborný výraz, definice slova Pýřavka. Co znamená pojem Pýřavka z kategorie Rostliny?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Pýřavka? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Pýřavka je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: synonymum, Rostliny, definice, Pýřavka, slovo, význam pojmu, informace, termín, pojem, co znamená, význam, Rostliny, formulace, význam slova, přesný význam, vysvětlení

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Pýřavka? resp. co se přesně ukrývá za slovem Pýřavka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pýřavka, odpověď na dotaz co je to Pýřavka?. Víte např. kdo to je Flegmatik? Znáte a víte kdo je Tomáš Ortel? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Rostliny. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.