Co je to?
Definice odborného termínu, slova Pupava. Co znamená pojem Pupava z kategorie Rostliny?

Co je to Pupava? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Pupava

Pupava bezlodyžná je rostlina připomínající bodlák s bílým květem připlácnutý k zemi. Pupava skutečně postrádá stonek a listy jsou po obvodu lemovány trny a jsou tuhé a ostré. Pupavy rostou na suchých a slunných stráních. Zajímavostí je, že vnitřek květu (dužnina) je jedlý a chutí poněkud připomíná kedlubnu.

Význam slova, termín, co je to Pupava? Definice odborného termínu, slova Pupava. Co znamená pojem Pupava z kategorie Rostliny?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Pupava? Pak se o ní podělte s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Pupava je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: co to je, heslo, popis, pojem, význam slova, Pupava, termín, význam pojmu, vysvětlení, Rostliny, wiki, Pupava, slovník, synonymum, přesný význam, přesný výraz

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Pupava? resp. co přesně znamená slovo Pupava? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pupava, odpověď na dotaz co je to Pupava?. Víte např. kdo to je Janek Ledecký? Znáte a víte kdo je Brigádník? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Rostliny. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.