Co je to?
Výraz, termín, definice slova Psyllium. Co znamená odborný pojem Psyllium z kategorie Rostliny?

Co je to Psyllium? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Psyllium

Psyllium je název pro jitrocel indický. Jedná se o jednoletou rostlinu, která se pěstuje v Indii, Austrálii a v Iráku. Psyllium má nenápadný květ a krátké listy s chmýřím. Využívá se jako zdroj rozpustné vlákniny.
Psyllium je slupka ze semen jitrocele, ve které se nacházejí bobtnavé látky. V trávicím traktu výrazně zvyšují svůj objem a vytvářejí ochrannou vrstvu. Psyllium se používá jako doplněk stravy při péči o trávicí trakt, při hubnutí a detoxikaci organismu.

Význam slova, termín, co je to Psyllium? Výraz, termín, definice slova Psyllium. Co znamená odborný pojem Psyllium z kategorie Rostliny?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Psyllium s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Psyllium se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: význam slova, Rostliny, synonymum, co znamená, co to je, přesný výraz, slovník, Psyllium, termín, popis, formulace, vysvětlení, význam pojmu, slovo, Psyllium, pojem

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Psyllium? resp. jaký je přesný význam slova Psyllium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Psyllium, odpověď na dotaz co je to Psyllium?. Víte např. kdo to je Chalupník? Znáte a víte kdo je Robert Fico? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Psyllium i v jiných kategoriích (než Rostliny). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.