Co je to?
Výraz, termín, definice slova Psyllium. Co znamená odborný pojem Psyllium z kategorie Rostliny?

Co je to Psyllium? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Psyllium?

Psyllium je název pro jitrocel indický. Jedná se o jednoletou rostlinu, která se pěstuje v Indii, Austrálii a v Iráku. Psyllium má nenápadný květ a krátké listy s chmýřím. Využívá se jako zdroj rozpustné vlákniny.
Psyllium je slupka ze semen jitrocele, ve které se nacházejí bobtnavé látky. V trávicím traktu výrazně zvyšují svůj objem a vytvářejí ochrannou vrstvu. Psyllium se používá jako doplněk stravy při péči o trávicí trakt, při hubnutí a detoxikaci organismu.

Význam slova, termín, co je to Psyllium? Výraz, termín, definice slova Psyllium. Co znamená odborný pojem Psyllium z kategorie Rostliny?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Psyllium) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Psyllium je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: vysvětlení, popis, Rostliny, přesný význam, Psyllium, synonymum, heslo, wiki, definice, co to je, informace, význam, formulace

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Psyllium? resp. jaký je význam slova Psyllium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Psyllium, odpověď na dotaz co je to Psyllium?. Víte např. kdo to je Heraldik? Znáte a víte kdo je Švagrová? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Psyllium v jiné sekci než Rostliny. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.