Co je to?
Výraz, termín, definice slova Psyllium. Co znamená odborný pojem Psyllium z kategorie Rostliny?

Co je to Psyllium? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Psyllium

Psyllium je název pro jitrocel indický. Jedná se o jednoletou rostlinu, která se pěstuje v Indii, Austrálii a v Iráku. Psyllium má nenápadný květ a krátké listy s chmýřím. Využívá se jako zdroj rozpustné vlákniny.
Psyllium je slupka ze semen jitrocele, ve které se nacházejí bobtnavé látky. V trávicím traktu výrazně zvyšují svůj objem a vytvářejí ochrannou vrstvu. Psyllium se používá jako doplněk stravy při péči o trávicí trakt, při hubnutí a detoxikaci organismu.

Význam slova, termín, co je to Psyllium? Výraz, termín, definice slova Psyllium. Co znamená odborný pojem Psyllium z kategorie Rostliny?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Psyllium s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Psyllium patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, význam pojmu, přesný výraz, definice, Rostliny, termín, formulace, popis, informace, pojem, slovo, synonymum, wiki, význam, slovník

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Psyllium? resp. co se přesně ukrývá za slovem Psyllium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Psyllium, odpověď na dotaz co je to Psyllium?. Víte např. kdo to je Signalista? Znáte a víte kdo je Robert Fico? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Rostliny). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.