Co je to?
Definice odborného termínu, slova Podzemnice olejná. Co znamená pojem Podzemnice olejná z kategorie Rostliny?

Co je to Podzemnice olejná? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Podzemnice olejná

Podzemnice olejná je rostlina pocházející z Jižní Ameriky. Jedná se o luštěninu, jejímiž plody jsou lusky. Podzemnice je oblíbená v potravinářském průmyslu právě kvůli svým semenům, což jsou arašídy neboli buráky. Někdy jsou označovány jako burské oříšky, ale nejedná se ořechy v pravém slova smyslu. Ty jsou využívány jako pochutina (solené pražené arašídy) nebo jako surovina pro výrobu zejména v Americe oblíbeného arašídového másla.

Význam slova, termín, co je to Podzemnice olejná? Definice odborného termínu, slova Podzemnice olejná. Co znamená pojem Podzemnice olejná z kategorie Rostliny?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Podzemnice olejná? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Podzemnice olejná patří do sekce Rostliny

Co znamená pojem Podzemnice olejná? Definice slova, termínu z Wikipedie

Podzemnice olejná (Arachis hypogaea) je rostlina z čeledi bobovitých. Plodem je lusk. Jedná se o luštěninu.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: Rostliny, vysvětlení, formulace, Podzemnice olejná, slovo, wiki, význam, popis, termín, synonymum, informace, význam pojmu, přesný výraz

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Podzemnice olejná? resp. jaká je definice slova Podzemnice olejná? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Podzemnice olejná, odpověď na dotaz co je to Podzemnice olejná?. Víte např. kdo to je Adriana Krnáčová? Znáte a víte kdo je Sangvinik? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Podzemnice olejná v jiné sekci než Rostliny. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.