Co je to?
Definice odborného termínu, slova Podzemnice olejná. Co znamená pojem Podzemnice olejná z kategorie Rostliny?

Co je to Podzemnice olejná? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Podzemnice olejná

Podzemnice olejná je rostlina pocházející z Jižní Ameriky. Jedná se o luštěninu, jejímiž plody jsou lusky. Podzemnice je oblíbená v potravinářském průmyslu právě kvůli svým semenům, což jsou arašídy neboli buráky. Někdy jsou označovány jako burské oříšky, ale nejedná se ořechy v pravém slova smyslu. Ty jsou využívány jako pochutina (solené pražené arašídy) nebo jako surovina pro výrobu zejména v Americe oblíbeného arašídového másla.

Význam slova, termín, co je to Podzemnice olejná? Definice odborného termínu, slova Podzemnice olejná. Co znamená pojem Podzemnice olejná z kategorie Rostliny?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Podzemnice olejná? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Podzemnice olejná je v sekci Rostliny

Co znamená pojem Podzemnice olejná? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Podzemnice olejná (Arachis hypogaea) je rostlina z čeledi bobovitých. Plodem je lusk. Jedná se o luštěninu.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: popis, slovo, vysvětlení, Rostliny, přesný význam, popis, co to je, co znamená, význam slova, heslo, Rostliny, význam pojmu, termín, Podzemnice olejná, slovník

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Podzemnice olejná? resp. jaká je definice termínu Podzemnice olejná? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Podzemnice olejná, odpověď na dotaz co je to Podzemnice olejná?. Víte např. kdo to je Adriana Krnáčová? Znáte a víte kdo je Sangvinik? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Podzemnice olejná hledat i v jiných kategoriích (než Rostliny) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.