Co je to?
Definice odborného termínu, slova Physalis. Co znamená pojem Physalis z kategorie Rostliny?

Co je to Physalis? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Physalis?

Physalis neboli mochyně peruánská je rostlina s jedlými plody, původem z Jižní Ameriky. Tam volně roste například v Kolumbii, Venezuele, Bolívii nebo Chile. Zde se jí říká třešeň Inků. Physalis postupně zplaněla a rozšířila se po světě všude tam, kde má příhodné podmínky.
Patří do čeledi lilkovitých. Oceňovány jsou její jedlé oranžovožluté plody o velikosti do 2 cm, které se skrývají v lampionky připomínajících obalech.

Význam slova, termín, co je to Physalis? Definice odborného termínu, slova Physalis. Co znamená pojem Physalis z kategorie Rostliny?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Physalis je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: slovník, wiki, informace, synonymum, Physalis, Rostliny, vysvětlení, pojem, význam pojmu, Rostliny, heslo, co znamená, termín, co to je, význam, slovo

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Physalis? resp. co vlastně znamená slovo Physalis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Physalis, odpověď na dotaz co je to Physalis?. Víte např. kdo to je Pohan? Znáte a víte kdo je Švica? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Rostliny). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?