Co je to?
Definice odborného termínu, slova Pcháč. Co znamená pojem Pcháč z kategorie Rostliny?

Co je to Pcháč? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Pcháč

Pcháč je odolný ostnatý plevel s vysokou lodyhou. Může dosáhnout výšky až 4 metry. Řadí se mezi hvězdnicovité a bodlákovité rostliny. Původem je pcháč z Evropy a Asie, odkud se rozšířil do dalších světadílů. Patří mezi nenáročné rostliny, lze se s ním setkat ve velmi rozdílných podmínkách.
Pcháč může být vytrvalý nebo roste jako dvouletka. Existuje mnoho druhů, které mají společnou růžovofialovou barvu květů a plody nažky. Bývá často zaměňován za bodlák.

Význam slova, termín, co je to Pcháč? Definice odborného termínu, slova Pcháč. Co znamená pojem Pcháč z kategorie Rostliny?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Pcháč patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: wiki, co znamená, formulace, přesný význam, slovník, heslo, význam pojmu, synonymum, význam slova, termín, Pcháč, slovo, přesný výraz, popis, Pcháč, Rostliny

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Pcháč? resp. co přesně označuje termín Pcháč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pcháč, odpověď na dotaz co je to Pcháč?. Víte např. kdo to je Velvyslanec? Znáte a víte kdo je Tomáš Garrigue Masaryk? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?