Co je to?
Definice výrazu Ozim. Co znamená odborný pojem Ozim z kategorie Rostliny?

Co to je Ozim? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ozim

Ozim je označení užitečné rostliny, vysévané na podzim a sklízené až v následujícím létě. Jedná se o dvouleté plodiny, které na podzim klíčí, v této podobě přečkají zimu a s jarem okamžitě začnou růst.
Dospělé rostliny pak kvetou, tvoří semena a později hynou. Tímto způsobem se v zemědělství pěstují obiloviny, např. pšenice, žito, ječmen a jiné.

Význam slova, termín, co je to Ozim? Definice výrazu Ozim. Co znamená odborný pojem Ozim z kategorie Rostliny?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ozim se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Ozim se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: význam pojmu, popis, formulace, vysvětlení, synonymum, co znamená, Ozim, význam, Ozim, co to je, slovo, Rostliny, heslo, pojem, přesný výraz, Rostliny

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Ozim? resp. co se skrývá pod slovem Ozim? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ozim, odpověď na dotaz co je to Ozim?. Víte např. kdo to je Sloupkař? Znáte a víte kdo je Svatý Václav? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Rostliny). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.