Co je to?
Definice odborného termínu, slova Oliva. Co znamená pojem Oliva z kategorie Rostliny?

Co je to Oliva? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Oliva

Oliva je plod pocházející z Asie. Mateřskou rostlinou je olivovník, který běžně roste ve Středozemí. Setkat se můžete se zelenými nebo černými olivami. Zelené olivy jsou nezralé tmavé olivy.
Olivy jsou zdrojem pro výrobu olivového oleje, využívaného v potravinářském průmyslu, zdravé výživě, lékařství a kosmetice. Oliva má silný detoxikační účinek, působí proti příznakům stárnutí a také civilizačním chorobám. Zvyšuje chuť k jídlu a urychluje trávení.

Význam slova, termín, co je to Oliva? Definice odborného termínu, slova Oliva. Co znamená pojem Oliva z kategorie Rostliny?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Oliva) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Oliva patří do sekce Rostliny

Klíčová slova: wiki, formulace, termín, popis, význam slova, přesný výraz, Oliva, Rostliny, přesný význam, informace, synonymum, co znamená, popis

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Oliva? resp. jaký je přesný význam slova Oliva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Oliva, odpověď na dotaz co je to Oliva?. Víte např. kdo to je Aktér? Znáte a víte kdo je Portýr? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Rostliny). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.