Co je to?
Definice odborného termínu, slova Oliva. Co znamená pojem Oliva z kategorie Rostliny?

Co je to Oliva? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Oliva

Oliva je plod pocházející z Asie. Mateřskou rostlinou je olivovník, který běžně roste ve Středozemí. Setkat se můžete se zelenými nebo černými olivami. Zelené olivy jsou nezralé tmavé olivy.
Olivy jsou zdrojem pro výrobu olivového oleje, využívaného v potravinářském průmyslu, zdravé výživě, lékařství a kosmetice. Oliva má silný detoxikační účinek, působí proti příznakům stárnutí a také civilizačním chorobám. Zvyšuje chuť k jídlu a urychluje trávení.

Význam slova, termín, co je to Oliva? Definice odborného termínu, slova Oliva. Co znamená pojem Oliva z kategorie Rostliny?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Oliva můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Oliva je v sekci Rostliny

Klíčová slova: slovník, synonymum, popis, Rostliny, význam, pojem, slovo, co to je, heslo, Rostliny, význam slova, termín, přesný význam, co znamená, popis

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Oliva? resp. co je to Oliva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Oliva, odpověď na dotaz co je to Oliva?. Víte např. kdo to je Aktér? Znáte a víte kdo je Portýr? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Oliva i v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.