Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Oddenek. Co znamená pojem Oddenek z kategorie Rostliny?

Co to je Oddenek? Význam slova

Co znamená termín Oddenek? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Oddenek se označuje také jako podzemní stonek. Jedná se o pojmenování té části rostliny, která vznikla proměnou stonku a funguje jako zásobování živinami. U části rostlin – většinou se jedná o vytrvalé byliny – je oddenek výběžkem kořene a slouží rostlině k překonání zimního období.
Pokud má být oddenek využit pro bylinkářské účely, je potřeba sbírat ho v jarním nebo podzimním období, kdy obsahuje nejvíce užitečných látek.

Význam slova, termín, co je to Oddenek? Odborný termín, výraz, slovo Oddenek. Co znamená pojem Oddenek z kategorie Rostliny?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Oddenek sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Oddenek patří do sekce Rostliny

Klíčová slova: heslo, Rostliny, synonymum, slovník, Oddenek, význam pojmu, formulace, přesný výraz, popis, význam, wiki, co znamená, přesný význam, co to je, slovo, definice

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Oddenek? resp. co se skrývá pod slovem Oddenek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Oddenek, odpověď na dotaz co je to Oddenek?. Víte např. kdo to je Janek Kroupa? Znáte a víte kdo je Bazilišek? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Rostliny. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.