Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Oddenek. Co znamená pojem Oddenek z kategorie Rostliny?

Co to je Oddenek? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Oddenek?

Oddenek se označuje také jako podzemní stonek. Jedná se o pojmenování té části rostliny, která vznikla proměnou stonku a funguje jako zásobování živinami. U části rostlin – většinou se jedná o vytrvalé byliny – je oddenek výběžkem kořene a slouží rostlině k překonání zimního období.
Pokud má být oddenek využit pro bylinkářské účely, je potřeba sbírat ho v jarním nebo podzimním období, kdy obsahuje nejvíce užitečných látek.

Význam slova, termín, co je to Oddenek? Odborný termín, výraz, slovo Oddenek. Co znamená pojem Oddenek z kategorie Rostliny?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Oddenek můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Oddenek se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: co znamená, heslo, přesný výraz, význam pojmu, popis, Rostliny, informace, pojem, přesný význam, popis, co to je, definice, Oddenek

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Oddenek? resp. co znamená Oddenek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Oddenek, odpověď na dotaz co je to Oddenek?. Víte např. kdo to je Webmaster? Znáte a víte kdo je Egocentrik? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Oddenek v jiné sekci než Rostliny. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.