Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Oddenek. Co znamená pojem Oddenek z kategorie Rostliny?

Co to je Oddenek? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Oddenek?

Oddenek se označuje také jako podzemní stonek. Jedná se o pojmenování té části rostliny, která vznikla proměnou stonku a funguje jako zásobování živinami. U části rostlin – většinou se jedná o vytrvalé byliny – je oddenek výběžkem kořene a slouží rostlině k překonání zimního období.
Pokud má být oddenek využit pro bylinkářské účely, je potřeba sbírat ho v jarním nebo podzimním období, kdy obsahuje nejvíce užitečných látek.

Význam slova, termín, co je to Oddenek? Odborný termín, výraz, slovo Oddenek. Co znamená pojem Oddenek z kategorie Rostliny?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Oddenek s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Oddenek je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: pojem, slovník, Oddenek, vysvětlení, co znamená, heslo, popis, popis, Rostliny, význam slova, Rostliny, synonymum, co to je, slovo, přesný výraz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Oddenek? resp. co znamená slovo Oddenek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Oddenek, odpověď na dotaz co je to Oddenek?. Víte např. kdo to je Webmaster? Znáte a víte kdo je Egocentrik? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Oddenek hledat i v jiných kategoriích (než Rostliny) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.