Co je to?
Definice výrazu, termínu Mořská cibule. Co znamená odborný pojem Mořská cibule z kategorie Rostliny?

Co je to Mořská cibule? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Mořská cibule?

Mořská cibule je léčivá rostlina, která u nás bývá často zaměňována se snědkem. Pravá mořská cibule ovlivňuje srdeční činnost, ale při vyšších dávkách by mohla srdce i zastavit, proto se ve své domovině využívá i jako jed. Po přiložení řezů cibule k ráně by způsobila puchýře a vyrážky.
Snědek, který bývá neprávem mořskou cibulí nazýván, je skutečnou léčivkou. Vytahuje z ran hnis, dezinfikuje a urychluje hojení. Tato mořská cibule pochází z jižní Afriky a používá se především zevně.

Význam slova, termín, co je to Mořská cibule? Definice výrazu, termínu Mořská cibule. Co znamená odborný pojem Mořská cibule z kategorie Rostliny?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Mořská cibule s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Mořská cibule je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: popis, přesný výraz, Mořská cibule, wiki, synonymum, význam, heslo, Rostliny, formulace, Mořská cibule, pojem, slovník, termín, co to je, vysvětlení, slovo

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Mořská cibule? resp. co znamená výraz Mořská cibule? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mořská cibule, odpověď na dotaz co je to Mořská cibule?. Víte např. kdo to je Savec? Znáte a víte kdo je Kapsář? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Rostliny). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?