Co je to?
Definice výrazu, termínu Mořská cibule. Co znamená odborný pojem Mořská cibule z kategorie Rostliny?

Co je to Mořská cibule? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Mořská cibule?

Mořská cibule je léčivá rostlina, která u nás bývá často zaměňována se snědkem. Pravá mořská cibule ovlivňuje srdeční činnost, ale při vyšších dávkách by mohla srdce i zastavit, proto se ve své domovině využívá i jako jed. Po přiložení řezů cibule k ráně by způsobila puchýře a vyrážky.
Snědek, který bývá neprávem mořskou cibulí nazýván, je skutečnou léčivkou. Vytahuje z ran hnis, dezinfikuje a urychluje hojení. Tato mořská cibule pochází z jižní Afriky a používá se především zevně.

Význam slova, termín, co je to Mořská cibule? Definice výrazu, termínu Mořská cibule. Co znamená odborný pojem Mořská cibule z kategorie Rostliny?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Mořská cibule můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Mořská cibule se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: Mořská cibule, informace, formulace, význam pojmu, co znamená, pojem, termín, heslo, Rostliny, význam, co to je, vysvětlení, wiki, přesný výraz, definice

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Mořská cibule? resp. jaká je definice slova Mořská cibule? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mořská cibule, odpověď na dotaz co je to Mořská cibule?. Víte např. kdo to je Heterosexuál? Znáte a víte kdo je Soudkyně Barbara? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Mořská cibule hledat i v jiných kategoriích (než Rostliny) Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?