Co je to?
Definice výrazu, termínu Mořská cibule. Co znamená odborný pojem Mořská cibule z kategorie Rostliny?

Co je to Mořská cibule? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Mořská cibule?

Mořská cibule je léčivá rostlina, která u nás bývá často zaměňována se snědkem. Pravá mořská cibule ovlivňuje srdeční činnost, ale při vyšších dávkách by mohla srdce i zastavit, proto se ve své domovině využívá i jako jed. Po přiložení řezů cibule k ráně by způsobila puchýře a vyrážky.
Snědek, který bývá neprávem mořskou cibulí nazýván, je skutečnou léčivkou. Vytahuje z ran hnis, dezinfikuje a urychluje hojení. Tato mořská cibule pochází z jižní Afriky a používá se především zevně.


Co je to Mořská cibule? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Mořská cibule. Co znamená odborný pojem Mořská cibule z kategorie Rostliny?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Mořská cibule? s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Mořská cibule je v sekci Rostliny

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, Rostliny, význam slova, slovo, odborný výraz, co to je, přesný význam, pojem, terminologie, odborné názvosloví, názvosloví, wiki, co je to Mořská cibule?, heslo, popis, lexikon, co znamená


Pojem Mořská cibule je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Mořská cibule ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Mořská cibule ve Wikislovníku

Hledat termín Mořská cibule ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Mořská cibule ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Mořská cibule na Google.cz

Najít termín Mořská cibule ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Mořská cibule například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Mořská cibule? resp. co přesně znamená slovo Mořská cibule? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mořská cibule, odpověď na dotaz co je to Mořská cibule?. Víte např. kdo to je Leader? Znáte a víte kdo je Osmany Laffita? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Rostliny Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?