Co je to?
Definice výrazu, termínu Mořská cibule. Co znamená odborný pojem Mořská cibule z kategorie Rostliny?

Co je to Mořská cibule? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Mořská cibule?

Mořská cibule je léčivá rostlina, která u nás bývá často zaměňována se snědkem. Pravá mořská cibule ovlivňuje srdeční činnost, ale při vyšších dávkách by mohla srdce i zastavit, proto se ve své domovině využívá i jako jed. Po přiložení řezů cibule k ráně by způsobila puchýře a vyrážky.
Snědek, který bývá neprávem mořskou cibulí nazýván, je skutečnou léčivkou. Vytahuje z ran hnis, dezinfikuje a urychluje hojení. Tato mořská cibule pochází z jižní Afriky a používá se především zevně.

Význam slova, termín, co je to Mořská cibule? Definice výrazu, termínu Mořská cibule. Co znamená odborný pojem Mořská cibule z kategorie Rostliny?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mořská cibule sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Mořská cibule patří do sekce Rostliny

Klíčová slova: co znamená, heslo, informace, vysvětlení, popis, slovník, pojem, synonymum, formulace, přesný význam, význam, Rostliny, wiki, slovo, přesný výraz

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Mořská cibule? resp. jaký je přesný význam slova Mořská cibule? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mořská cibule, odpověď na dotaz co je to Mořská cibule?. Víte např. kdo to je Heterosexuál? Znáte a víte kdo je Soudkyně Barbara? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Rostliny). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?