Co je to?
Definice výrazu, termínu Moringa. Co znamená odborný pojem Moringa z kategorie Rostliny?

Co je to Moringa? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Moringa?

Moringa je jméno stromovité rostliny, která je obrovským zdrojem živin a také antioxidantů. Pochází z Indie, z oblasti Himalájí, a její účinky zaznamenali do svých spisů dávní Hindové již před 5000 let.
Celý název rostliny je moringa olejodárná. Strom dosahuje výše až deset metrů. Roste velice rychle, typické jsou jasně zelené oválné listy a také lusky. V Indii jsou listy moringy považovány za významnou potravinu, protože obsahují vlákninu, vitamíny, minerály a mnoho dalších prospěšných látek.

Význam slova, termín, co je to Moringa? Definice výrazu, termínu Moringa. Co znamená odborný pojem Moringa z kategorie Rostliny?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Moringa je v sekci Rostliny

Klíčová slova: wiki, informace, Rostliny, termín, slovník, pojem, význam, slovo, formulace, vysvětlení, význam pojmu, popis, Moringa, význam slova, přesný výraz, synonymum

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Moringa? resp. co to je Moringa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Moringa, odpověď na dotaz co je to Moringa?. Víte např. kdo to je Karel Havlíček Borovský? Znáte a víte kdo je Marie Terezie? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Rostliny. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.