Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mandragora. Co znamená pojem Mandragora z kategorie Rostliny?

Co je to Mandragora? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Mandragora?

Mandragora, českým názvem pokřín obecný, je jedovatá rostlina, zařazená do čeledi lilkovitých. Pochází z oblasti Středomoří. Celkem se můžete setkat se šesti druhy mandragory. Rostlina má psychogenní účinky.
Mágové a čarodějové oceňovali také neobvyklý tvar silného rozvětveného kořene. Ten může dosahovat až do metru hloubky a vzhledově často připomíná lidské tělo. Tato trvalka může dosáhnout věku až 50 let.

Význam slova, termín, co je to Mandragora? Definice odborného termínu, slova Mandragora. Co znamená pojem Mandragora z kategorie Rostliny?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Mandragora? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Mandragora je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: slovník, Rostliny, termín, význam pojmu, přesný výraz, pojem, heslo, Rostliny, informace, popis, přesný význam, význam slova, Mandragora, význam, formulace, co to je

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Mandragora? resp. jaký je význam pojmu Mandragora? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mandragora, odpověď na dotaz co je to Mandragora?. Víte např. kdo to je Thomas Alva Edison? Znáte a víte kdo je Drúz? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Mandragora hledat i v jiných kategoriích (než Rostliny) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.