Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mandragora. Co znamená pojem Mandragora z kategorie Rostliny?

Co je to Mandragora? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Mandragora?

Mandragora, českým názvem pokřín obecný, je jedovatá rostlina, zařazená do čeledi lilkovitých. Pochází z oblasti Středomoří. Celkem se můžete setkat se šesti druhy mandragory. Rostlina má psychogenní účinky.
Mágové a čarodějové oceňovali také neobvyklý tvar silného rozvětveného kořene. Ten může dosahovat až do metru hloubky a vzhledově často připomíná lidské tělo. Tato trvalka může dosáhnout věku až 50 let.

Význam slova, termín, co je to Mandragora? Definice odborného termínu, slova Mandragora. Co znamená pojem Mandragora z kategorie Rostliny?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Mandragora patří do sekce Rostliny

Klíčová slova: Rostliny, Mandragora, definice, význam slova, co znamená, termín, přesný výraz, Rostliny, popis, heslo, vysvětlení, slovo, informace, slovník, Mandragora, synonymum

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Mandragora? resp. jaká je definice termínu Mandragora? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mandragora, odpověď na dotaz co je to Mandragora?. Víte např. kdo to je Plátce DPH? Znáte a víte kdo je Drúz? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Mandragora i v jiných kategoriích (než Rostliny). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.