Co je to?
Odborný výraz, definice slova Lýkovec. Co znamená pojem Lýkovec z kategorie Rostliny?

Co je to Lýkovec? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Lýkovec?

Lýkovec je celý rod rostlin z čeledi vrabečnicovitých. Většinou se jedná o keře, polokeře nebo nižší stromky. V naší republice běžně rostou lýkovec vonný a lýkovec jedovatý. Rostliny jsou silně jedovaté, přesto se často používají jako okrasné keře nebo součást skalek.
Lýkovec je stálezelený, má růžové, bílé nebo žluté květy. Jeho plody jsou červené nebo žluté peckovice, u některých druhů je chráněná kalichem.

Význam slova, termín, co je to Lýkovec? Odborný výraz, definice slova Lýkovec. Co znamená pojem Lýkovec z kategorie Rostliny?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Lýkovec s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Lýkovec patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, co to je, význam slova, slovník, přesný výraz, přesný význam, synonymum, co znamená, pojem, heslo, informace, popis, wiki, Lýkovec, termín

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Lýkovec? resp. jaký je význam pojmu Lýkovec? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lýkovec, odpověď na dotaz co je to Lýkovec?. Víte např. kdo to je Ztohoven? Znáte a víte kdo je Obráběč? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Rostliny). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.