Co je to?
Definice odborného termínu, slova Lufa. Co znamená pojem Lufa z kategorie Rostliny?

Co je to Lufa? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Lufa

Lufa je název celého rodu rostlin. Pojmenování je původem arabské a rod těchto popínavých rostlin z oblasti tropů zahrnuje celkem 8 druhů. Lufa patří do čeledi tykvovitých. Plody některých druhů se využívají v místě pěstování i jako zelenina (především v Africe a v Asii). V takovém případě se používají nezralé plody.
Nejvyužívanějším druhem je lufa válcovitá. Její plody se nechají plně dozrát a poté se z nich vyrábějí houby. Ty jsou plně přírodního původu a používají se v kosmetice nebo pro úklidové účely.

Význam slova, termín, co je to Lufa? Definice odborného termínu, slova Lufa. Co znamená pojem Lufa z kategorie Rostliny?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Lufa s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Lufa je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: slovník, informace, formulace, pojem, vysvětlení, slovo, definice, význam slova, heslo, termín, Lufa, význam pojmu, wiki, synonymum, Rostliny

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Lufa? resp. jaký je význam slova Lufa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lufa, odpověď na dotaz co je to Lufa?. Víte např. kdo to je Snowden? Znáte a víte kdo je Živnostník? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Lufa i v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.