Co je to?
Definice odborného termínu, slova Lufa. Co znamená pojem Lufa z kategorie Rostliny?

Co je to Lufa? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Lufa?

Lufa je název celého rodu rostlin. Pojmenování je původem arabské a rod těchto popínavých rostlin z oblasti tropů zahrnuje celkem 8 druhů. Lufa patří do čeledi tykvovitých. Plody některých druhů se využívají v místě pěstování i jako zelenina (především v Africe a v Asii). V takovém případě se používají nezralé plody.
Nejvyužívanějším druhem je lufa válcovitá. Její plody se nechají plně dozrát a poté se z nich vyrábějí houby. Ty jsou plně přírodního původu a používají se v kosmetice nebo pro úklidové účely.

Význam slova, termín, co je to Lufa? Definice odborného termínu, slova Lufa. Co znamená pojem Lufa z kategorie Rostliny?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Lufa je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: Rostliny, wiki, Rostliny, slovník, definice, význam slova, vysvětlení, synonymum, přesný význam, heslo, co znamená, význam, co to je, popis, termín, informace

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Lufa? resp. jaký je význam slova Lufa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lufa, odpověď na dotaz co je to Lufa?. Víte např. kdo to je Elton John? Znáte a víte kdo je Pokémon? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Rostliny U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.