Co je to?
Definice odborného termínu, slova Lufa. Co znamená pojem Lufa z kategorie Rostliny?

Co je to Lufa? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Lufa?

Lufa je název celého rodu rostlin. Pojmenování je původem arabské a rod těchto popínavých rostlin z oblasti tropů zahrnuje celkem 8 druhů. Lufa patří do čeledi tykvovitých. Plody některých druhů se využívají v místě pěstování i jako zelenina (především v Africe a v Asii). V takovém případě se používají nezralé plody.
Nejvyužívanějším druhem je lufa válcovitá. Její plody se nechají plně dozrát a poté se z nich vyrábějí houby. Ty jsou plně přírodního původu a používají se v kosmetice nebo pro úklidové účely.

Význam slova, termín, co je to Lufa? Definice odborného termínu, slova Lufa. Co znamená pojem Lufa z kategorie Rostliny?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Lufa s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Lufa se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: význam slova, co to je, přesný výraz, definice, pojem, heslo, wiki, popis, informace, Lufa, formulace, význam pojmu, co znamená, vysvětlení, slovník, význam

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Lufa? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Lufa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lufa, odpověď na dotaz co je to Lufa?. Víte např. kdo to je Hasič? Znáte a víte kdo je Pokémon? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.