Co je to?
Definice odborného termínu, slova Lufa. Co znamená pojem Lufa z kategorie Rostliny?

Co je to Lufa? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Lufa?

Lufa je název celého rodu rostlin. Pojmenování je původem arabské a rod těchto popínavých rostlin z oblasti tropů zahrnuje celkem 8 druhů. Lufa patří do čeledi tykvovitých. Plody některých druhů se využívají v místě pěstování i jako zelenina (především v Africe a v Asii). V takovém případě se používají nezralé plody.
Nejvyužívanějším druhem je lufa válcovitá. Její plody se nechají plně dozrát a poté se z nich vyrábějí houby. Ty jsou plně přírodního původu a používají se v kosmetice nebo pro úklidové účely.

Význam slova, termín, co je to Lufa? Definice odborného termínu, slova Lufa. Co znamená pojem Lufa z kategorie Rostliny?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Lufa můžete sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Lufa je v sekci Rostliny

Klíčová slova: heslo, Rostliny, význam slova, popis, co znamená, vysvětlení, Lufa, formulace, přesný význam, význam, informace, Rostliny, přesný výraz, definice, termín

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Lufa? resp. jaká je definice termínu Lufa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lufa, odpověď na dotaz co je to Lufa?. Víte např. kdo to je Snowden? Znáte a víte kdo je Živnostník? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Lufa i v jiných kategoriích (než Rostliny). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.