Co je to?
Odborný výraz, definice slova Lodyha. Co znamená pojem Lodyha z kategorie Rostliny?

Co je to Lodyha? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Lodyha

Lodyha je označení pro dužnatý, tedy nedřevnatý stonek bylin. Nachází se nad zemí a od stvolu se liší tím, že jsou na něm listy. Listy jsou na lodyze rozmístěny po celé délce stonku. Stonek vydrží pouze jedno vegetační období, pak odumírá.
Lodyha patří k nejčastějším druhům stonku. Typickými rostlinami s tímto stonkem jsou kopřiva, hluchavka a další.

Význam slova, termín, co je to Lodyha? Odborný výraz, definice slova Lodyha. Co znamená pojem Lodyha z kategorie Rostliny?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Lodyha? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Lodyha se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: informace, Lodyha, co to je, formulace, Rostliny, definice, přesný význam, co znamená, význam pojmu, wiki, pojem, synonymum, heslo, slovník, Lodyha, význam slova

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Lodyha? resp. co vlastně znamená slovo Lodyha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lodyha, odpověď na dotaz co je to Lodyha?. Víte např. kdo to je Kristýna Leichtová? Znáte a víte kdo je David Lynch? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Rostliny). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?