Co je to?
Odborný výraz, definice slova Lodyha. Co znamená pojem Lodyha z kategorie Rostliny?

Co je to Lodyha? Význam slova

Co znamená termín Lodyha? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Lodyha je označení pro dužnatý, tedy nedřevnatý stonek bylin. Nachází se nad zemí a od stvolu se liší tím, že jsou na něm listy. Listy jsou na lodyze rozmístěny po celé délce stonku. Stonek vydrží pouze jedno vegetační období, pak odumírá.
Lodyha patří k nejčastějším druhům stonku. Typickými rostlinami s tímto stonkem jsou kopřiva, hluchavka a další.

Význam slova, termín, co je to Lodyha? Odborný výraz, definice slova Lodyha. Co znamená pojem Lodyha z kategorie Rostliny?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Lodyha? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Lodyha je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: formulace, význam slova, heslo, definice, Lodyha, vysvětlení, wiki, co znamená, přesný význam, pojem, přesný výraz, popis, synonymum, slovník, Lodyha, slovo

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Lodyha? resp. jaká je definice slova Lodyha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lodyha, odpověď na dotaz co je to Lodyha?. Víte např. kdo to je Daniel Křetínský? Znáte a víte kdo je David Lynch? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Lodyha hledat i v jiných kategoriích (než Rostliny) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?