Co je to?
Definice odborného termínu, slova Libeček. Co znamená pojem Libeček z kategorie Rostliny?

Co je to Libeček? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Libeček?

Libeček lékařský je aromatická rostlina, která může dorůst výšky 1 až 2 metrů a je využívána v gastonomii, a to jako koření. Využít se dají všechny části rostliny. Listy se přidávají do omáček, do salátů nebo do polévek. V lékařství se libeček využívá na úpravu trávení a má močopudný účinek. Přidává se do směsí bylinných čajů.

Význam slova, termín, co je to Libeček? Definice odborného termínu, slova Libeček. Co znamená pojem Libeček z kategorie Rostliny?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Libeček doporučujeme sdílet se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Libeček se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: přesný význam, Rostliny, heslo, Rostliny, vysvětlení, slovo, popis, přesný výraz, informace, význam pojmu, wiki, slovník, termín, pojem, co znamená, definice

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Libeček? resp. co znamená výraz Libeček? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Libeček, odpověď na dotaz co je to Libeček?. Víte např. kdo to je Jack Frost? Znáte a víte kdo je Finanční arbitr? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Libeček v jiné sekci než Rostliny. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.