Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kustovnice. Co znamená odborný pojem Kustovnice z kategorie Rostliny?

Co je to Kustovnice? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kustovnice?

Kustovnice čínská neboli goji je velmi zdravý doplněk stravy, tradičně užívaný v čínské medicíně pro podporu vitality, dlouhověkosti a sexuální potence. Kustovnice pochází z podhůří Himaláje, kde je možno najít plody na keřích střední velikosti. Má vysoký obsah aminokyselin a stopových prvků, patří k nejvydatnějším zdrojům beta karotenu a vitamínů. Antioxidanty z kustovnice brání poškozování buněk a organizmus stárne pomaleji.
Kustovnice se většinou konzumuje sušená, jako součást zdravé výživy, a lze z ní připravit i čaj.

Význam slova, termín, co je to Kustovnice? Výraz, termín, definice slova Kustovnice. Co znamená odborný pojem Kustovnice z kategorie Rostliny?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Kustovnice) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Kustovnice je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, heslo, synonymum, wiki, popis, Rostliny, formulace, význam slova, význam, přesný význam, Kustovnice, co znamená

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Kustovnice? resp. co znamená slovo Kustovnice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kustovnice, odpověď na dotaz co je to Kustovnice?. Víte např. kdo to je Bookmaker? Znáte a víte kdo je Samorost? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Kustovnice i v jiných kategoriích (než Rostliny). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.