Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kerblík. Co znamená pojem Kerblík z kategorie Rostliny?

Co to je Kerblík? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kerblík?

Kerblík třebule je jednoletá rostlina využívaná jako zelenina. Pochází z Kavkazu a vzhledem připomíná petržel. Slouží především jako koření, přidává se např. do masa nebo do omelet. Využívanou částí je nať, kterou lze použít čerstvou nebo ji usušit, případně zamrazit, stejně jako v případě petržele.

Význam slova, termín, co je to Kerblík? Odborný termín, výraz, slovo Kerblík. Co znamená pojem Kerblík z kategorie Rostliny?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kerblík s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Kerblík se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: přesný výraz, definice, slovník, co znamená, slovo, vysvětlení, Kerblík, Rostliny, termín, synonymum, heslo, co to je, význam, informace, přesný význam, Rostliny

Co označuje termín Kerblík? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Kerblík (Anthriscus) je rod rostlin, tvořený asi patnácti druhy, ze široké a poměrně uniformní čeledi miříkovitých. Pochází z jižní Evropy a Malé a Jihozápadní Asie, do zbytku Evropy a na sever Afriky se pravděpodobně rozšířil s rozmachem římské říše. Později byl zavezen i do Severní Ameriky.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Kerblík? resp. jaký je přesný význam slova Kerblík? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kerblík, odpověď na dotaz co je to Kerblík?. Víte např. kdo to je Mašgiach? Znáte a víte kdo je Napolen Bonaparte? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Rostliny). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.