Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kerblík. Co znamená pojem Kerblík z kategorie Rostliny?

Co to je Kerblík? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kerblík?

Kerblík třebule je jednoletá rostlina využívaná jako zelenina. Pochází z Kavkazu a vzhledem připomíná petržel. Slouží především jako koření, přidává se např. do masa nebo do omelet. Využívanou částí je nať, kterou lze použít čerstvou nebo ji usušit, případně zamrazit, stejně jako v případě petržele.

Význam slova, termín, co je to Kerblík? Odborný termín, výraz, slovo Kerblík. Co znamená pojem Kerblík z kategorie Rostliny?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Kerblík) můžete sdílet s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Kerblík je v kategorii Rostliny

Co znamená pojem Kerblík? Výraz, definice slova z Wikipedie

Kerblík (Anthriscus) je rod rostlin, tvořený asi patnácti druhy, ze široké a poměrně uniformní čeledi miříkovitých. Pochází z jižní Evropy a Malé a Jihozápadní Asie, do zbytku Evropy a na sever Afriky se pravděpodobně rozšířil s rozmachem římské říše. Později byl zavezen i do Severní Ameriky.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: co to je, formulace, přesný význam, heslo, synonymum, co znamená, Rostliny, wiki, popis, význam pojmu, význam slova, Rostliny, informace, termín, slovo

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Kerblík? resp. jaká je definice termínu Kerblík? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kerblík, odpověď na dotaz co je to Kerblík?. Víte např. kdo to je Terorista? Znáte a víte kdo je Hédonista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kerblík v jiné sekci než Rostliny. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.