Co je to?
Definice výrazu, termínu Josta. Co znamená odborný pojem Josta z kategorie Rostliny?

Co je to Josta? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Josta?

Josta je jméno křížence mezi angreštem srstkou a černým rybízem. Řadí se k čeledi meruzalkovitých. Původem je josta z bývalé NDR, kde v roce 1977 vznikla opylením květů rybízu pylem květů angreštu. Postupně vzniklo několik dalších kultivarů.
Jde o nižší keř bez trnů. Je opadavý a má jarní květy. Název pochází německého Johannisbeere (rybíz) a Stachelbeere (angrešt). Plody vynikají vysokým obsahem vitamínu C a hodí se k přímé spotřebě nebo pečení koláčů, dortů, dají se kompotovat nebo použít do džemů a zavařenin.

Význam slova, termín, co je to Josta? Definice výrazu, termínu Josta. Co znamená odborný pojem Josta z kategorie Rostliny?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Josta? s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Josta je v sekci Rostliny

Klíčová slova: heslo, wiki, význam, Rostliny, pojem, popis, vysvětlení, termín, Rostliny, co to je, význam pojmu, definice, co znamená, význam slova, přesný výraz, synonymum

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Josta? resp. co vlastně znamená slovo Josta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Josta, odpověď na dotaz co je to Josta?. Víte např. kdo to je Blogerka? Znáte a víte kdo je Katolík? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Rostliny). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.