Co je to?
Definice výrazu, termínu Jerlín. Co znamená odborný pojem Jerlín z kategorie Rostliny?

Co je to Jerlín? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Jerlín?

Jerlín je druh rostliny patřící do čeledi bobovitých. Jerlíny mohou být jak stromy, tak byliny. Původními místy jejich rozšíření jsou Asie, Nový Zéland a Jižní Amerika. U nás jsou jerlíny vysazovány jako okrasné dřeviny.

Význam slova, termín, co je to Jerlín? Definice výrazu, termínu Jerlín. Co znamená odborný pojem Jerlín z kategorie Rostliny?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Jerlín? Pak se o ní podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Jerlín patří do sekce Rostliny

Klíčová slova: slovo, formulace, přesný význam, vysvětlení, co to je, Rostliny, co znamená, význam, Jerlín, synonymum, wiki, termín, Rostliny, slovník, definice, popis

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Jerlín můžete dozvědět následující

Jerlín (Sophora) je rod rostlin patřící do čeledi bobovité (Fabaceae). Jerlíny jsou dřeviny i byliny se zpeřenými listy a bílými, žlutými nebo purpurovými motýlovitými květy. Vyskytují se v počtu asi 80 druhů zejména v Asii, méně v Jižní Americe a na Novém Zélandu. Jerlín japonský je v ČR často vysazován jako pouliční a okrasná dřevina. Vzácněji se pěstují i jiné druhy. Různé druhy rodu Sophora byly rozčleněny do několika jiných rodů, a to včetně známého jerlínu japonského, který se ocitl v rodu Styphnolobium.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Jerlín? resp. co znamená Jerlín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jerlín, odpověď na dotaz co je to Jerlín?. Víte např. kdo to je Kaplan? Znáte a víte kdo je Pastafarián? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Rostliny). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?