Co je to?
Definice výrazu, termínu Fungicid. Co znamená odborný pojem Fungicid z kategorie Rostliny?

Co je to Fungicid? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Fungicid?

Fungicid je označení pro chemický přípravek hubící cizopasné houby a plísně, které škodí na rostlinách a zemědělských plodinách. Jako všechny podobné chemikálie je nutné používat fungicidy pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné a v rozumném množství.

Význam slova, termín, co je to Fungicid? Definice výrazu, termínu Fungicid. Co znamená odborný pojem Fungicid z kategorie Rostliny?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Fungicid doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Fungicid se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: formulace, význam, Fungicid, vysvětlení, co to je, slovník, význam pojmu, wiki, pojem, přesný výraz, informace, Rostliny, slovo, Fungicid, definice, termín

Ve Wikipedii se o termínu Fungicid píše následující

Fungicid je pesticid používaný k hubení hub, které napadají rostliny a působí na nich ekonomické škody, respektive působí škody na výnosu. Jak už název napovídá jejich úlohou je usmrcení daného organizmu. Nasazení fungicidů a jiných pesticidů je v současnosti nejen v rozvinutých zemích výraznou součástí integrované ochrany rostlin.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Fungicid? resp. co přesně označuje termín Fungicid? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fungicid, odpověď na dotaz co je to Fungicid?. Víte např. kdo to je Ivan Mládek? Znáte a víte kdo je Sirotek? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Fungicid hledat i v jiných kategoriích (než Rostliny) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?