Co je to?
Definice výrazu, termínu Fungicid. Co znamená odborný pojem Fungicid z kategorie Rostliny?

Co je to Fungicid? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Fungicid?

Fungicid je označení pro chemický přípravek hubící cizopasné houby a plísně, které škodí na rostlinách a zemědělských plodinách. Jako všechny podobné chemikálie je nutné používat fungicidy pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné a v rozumném množství.


Co je to Fungicid? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Fungicid. Co znamená odborný pojem Fungicid z kategorie Rostliny?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Fungicid patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: pojem, definice, co je to Fungicid?, Rostliny, odborné názvosloví, význam slova, slovo, termín, terminologie, Rostliny, co to je, přesný výraz, popis, synonymum, vysvětlení, co znamená, význam pojmu, lexikon


Pojem Fungicid je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Fungicid? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fungicid je pesticid používaný k hubení hub, které napadají rostliny a působí na nich ekonomické škody, respektive působí škody na výnosu. Jak už název napovídá jejich úlohou je usmrcení daného organizmu. Nasazení fungicidů a jiných pesticidů je v současnosti nejen v rozvinutých zemích výraznou součástí integrované ochrany rostlin.

Další možné informační zdroje

Najít výraz Fungicid ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Fungicid na Youtube

Zkusit najít heslo Fungicid ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Fungicid ve Wikizdrojích

Hledat termín Fungicid ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Fungicid ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Fungicid například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Fungicid? resp. co přesně označuje termín Fungicid? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fungicid, odpověď na dotaz co je to Fungicid?. Víte např. kdo to je Prince? Znáte a víte kdo je Eduard Kučera? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?