Co je to?
Odborný výraz, definice slova Čertův dráp. Co znamená pojem Čertův dráp z kategorie Rostliny?

Co je to Čertův dráp? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Čertův dráp

Čertův dráp čili harpago je rostlina z pouště Kalahari a Namibie. Využívá se mletý kořen této rostliny. Čertův dráp obsahuje hořké látky, které podporují tvorbu trávicích šťáv, zlepšuje trávení a podporuje chuť k jídlu. Obsahuje také glykosidy prospěšné kloubnímu aparátu.
Volný sběr v domovské oblasti tuto rostlinu ohrozil, takže se začala ekologicky pěstovat. Čertův dráp není prospěšný pouze lidem, ale i domácím mazlíčků s poruchami příjmu potravy.

Význam slova, termín, co je to Čertův dráp? Odborný výraz, definice slova Čertův dráp. Co znamená pojem Čertův dráp z kategorie Rostliny?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Čertův dráp? Pak se o ní podělte se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Čertův dráp je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, heslo, přesný význam, informace, Rostliny, význam, co znamená, slovník, Čertův dráp, Rostliny, definice, formulace, termín, význam slova, wiki

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Čertův dráp? resp. jaký je přesný význam slova Čertův dráp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čertův dráp, odpověď na dotaz co je to Čertův dráp?. Víte např. kdo to je Exorcista? Znáte a víte kdo je Vlastizrádce? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Čertův dráp hledat i v jiných kategoriích (než Rostliny) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.