Co je to?
Odborný výraz, definice slova Čertův dráp. Co znamená pojem Čertův dráp z kategorie Rostliny?

Co je to Čertův dráp? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Čertův dráp

Čertův dráp čili harpago je rostlina z pouště Kalahari a Namibie. Využívá se mletý kořen této rostliny. Čertův dráp obsahuje hořké látky, které podporují tvorbu trávicích šťáv, zlepšuje trávení a podporuje chuť k jídlu. Obsahuje také glykosidy prospěšné kloubnímu aparátu.
Volný sběr v domovské oblasti tuto rostlinu ohrozil, takže se začala ekologicky pěstovat. Čertův dráp není prospěšný pouze lidem, ale i domácím mazlíčků s poruchami příjmu potravy.

Význam slova, termín, co je to Čertův dráp? Odborný výraz, definice slova Čertův dráp. Co znamená pojem Čertův dráp z kategorie Rostliny?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Čertův dráp s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Čertův dráp se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: Čertův dráp, význam, vysvětlení, Rostliny, slovo, význam pojmu, wiki, termín, synonymum, Rostliny, co to je, Čertův dráp, přesný význam, formulace, přesný výraz, popis

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Čertův dráp? resp. co se přesně ukrývá za slovem Čertův dráp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čertův dráp, odpověď na dotaz co je to Čertův dráp?. Víte např. kdo to je Velkostatkář? Znáte a víte kdo je Vlastizrádce? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Čertův dráp i v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.