Co je to?
Definice odborného termínu, slova Býlí. Co znamená pojem Býlí z kategorie Rostliny?

Co je to Býlí? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Býlí?

Býlí je archaismus, zastaralý, knižní výraz. Může to znamenat plevel, nebo byliny, rostliny obecně.

Význam slova, termín, co je to Býlí? Definice odborného termínu, slova Býlí. Co znamená pojem Býlí z kategorie Rostliny?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Býlí je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: formulace, co to je, Býlí, význam slova, slovník, slovo, synonymum, vysvětlení, Býlí, pojem, informace, přesný význam, heslo, termín, význam pojmu, co znamená

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Býlí? resp. jaký je význam pojmu Býlí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Býlí, odpověď na dotaz co je to Býlí?. Víte např. kdo to je Žalobce? Znáte a víte kdo je Mluvčí? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Rostliny). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.