Co je to?
Definice odborného termínu, slova Býlí. Co znamená pojem Býlí z kategorie Rostliny?

Co je to Býlí? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Býlí?

Býlí je archaismus, zastaralý, knižní výraz. Může to znamenat plevel, nebo byliny, rostliny obecně.

Význam slova, termín, co je to Býlí? Definice odborného termínu, slova Býlí. Co znamená pojem Býlí z kategorie Rostliny?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Býlí s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Býlí se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: Býlí, heslo, slovník, synonymum, vysvětlení, informace, přesný výraz, význam slova, definice, Rostliny, pojem, formulace, wiki, význam, co to je, popis

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Býlí? resp. jaká je definice slova Býlí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Býlí, odpověď na dotaz co je to Býlí?. Víte např. kdo to je Daniel Dočekal? Znáte a víte kdo je Mluvčí? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Býlí i v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.