Co je to?
Definice odborného termínu, slova Býlí. Co znamená pojem Býlí z kategorie Rostliny?

Co je to Býlí? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Býlí

Býlí je archaismus, zastaralý, knižní výraz. Může to znamenat plevel, nebo byliny, rostliny obecně.

Význam slova, termín, co je to Býlí? Definice odborného termínu, slova Býlí. Co znamená pojem Býlí z kategorie Rostliny?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Býlí se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Býlí je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: co to je, informace, synonymum, význam slova, popis, přesný výraz, význam pojmu, význam, definice, wiki, Rostliny, Býlí, vysvětlení, popis, co znamená

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Býlí? resp. co je to Býlí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Býlí, odpověď na dotaz co je to Býlí?. Víte např. kdo to je Obráběč? Znáte a víte kdo je Rezident? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Rostliny. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.