Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Babyka. Co znamená pojem Babyka z kategorie Rostliny?

Co to je Babyka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Babyka

Babyka je označení jednoho z druhů javoru – javoru obecného nebo polního (Acer campestre). Tento strom je hojně rozšířen skoro v celé Evropě. Může mít podobu keřovitou nebo stromovitou, jako strom může být drobný a hodně rozvětvený, známé jsou však i mohutné javory babyky.
Javor babyka nejlépe prospívá v půdě s dostatkem vápna, ale roste i v mírně kyselých půdách. Roste pomalu, dožívá se 150 – 200 let. Babyka bývá vysoká od 5 do 20 m. Dřevo je načervenalé a velmi odolné.

Význam slova, termín, co je to Babyka? Odborný termín, výraz, slovo Babyka. Co znamená pojem Babyka z kategorie Rostliny?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Babyka s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Babyka je v kategorii Rostliny

Co znamená pojem Babyka? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Javor babyka (Acer campestre) nebo též javor polní je strom, domácí téměř v celé Evropě s výjimkou Skandinávie. Roste jako keř, stromek či mohutný strom, a to hlavně na okrajích lesů a keřových porostů. Preferuje vápenitou půdu, ale prospívá i v půdě mírně kyselé.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, slovo, definice, Babyka, synonymum, přesný význam, význam slova, Rostliny, přesný výraz, význam, co to je, co znamená, pojem, popis

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Babyka? resp. jaká je definice termínu Babyka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Babyka, odpověď na dotaz co je to Babyka?. Víte např. kdo to je Cynik? Znáte a víte kdo je Despota? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Babyka i v jiných kategoriích (než Rostliny). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde