Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Babyka. Co znamená pojem Babyka z kategorie Rostliny?

Co to je Babyka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Babyka?

Babyka je označení jednoho z druhů javoru – javoru obecného nebo polního (Acer campestre). Tento strom je hojně rozšířen skoro v celé Evropě. Může mít podobu keřovitou nebo stromovitou, jako strom může být drobný a hodně rozvětvený, známé jsou však i mohutné javory babyky.
Javor babyka nejlépe prospívá v půdě s dostatkem vápna, ale roste i v mírně kyselých půdách. Roste pomalu, dožívá se 150 – 200 let. Babyka bývá vysoká od 5 do 20 m. Dřevo je načervenalé a velmi odolné.

Význam slova, termín, co je to Babyka? Odborný termín, výraz, slovo Babyka. Co znamená pojem Babyka z kategorie Rostliny?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Babyka se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: informace, wiki, pojem, Rostliny, vysvětlení, význam pojmu, co znamená, přesný význam, termín, formulace, Babyka, přesný výraz, definice, význam, Babyka, popis

Co znamená pojem Babyka? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Javor babyka (Acer campestre) nebo též javor polní je strom, domácí téměř v celé Evropě s výjimkou Skandinávie. Roste jako keř, stromek či mohutný strom, a to hlavně na okrajích lesů a keřových porostů. Preferuje vápenitou půdu, ale prospívá i v půdě mírně kyselé.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Babyka? resp. jaká je definice slova Babyka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Babyka, odpověď na dotaz co je to Babyka?. Víte např. kdo to je Paul McCartney? Znáte a víte kdo je Cynik? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Rostliny). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde