Co je to?
Definice odborného termínu, slova Azalka. Co znamená pojem Azalka z kategorie Rostliny?

Co je to Azalka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Azalka

Azalka je označení pro druh vřesovištní rostliny. Pochází z Nepálu a již v minulosti byla velice oblíbená především v Japonsku a také v Číně. V pozdější době se azalky rozšířily celosvětově. Nejznámější druhy azalek jsou velkokvěté, skalkové, japonské nebo domácí hrnkové.
Jednotlivé druhy azalek mají různé velikosti. Většinou dorůstají do výše jednoho metru, skalkové azalky bývají o něco menší. Velké azalky pocházejí z Ameriky. Nejčastější barevné varianty jsou červená, fialová, oranžová nebo bílá, výjimkou však nejsou ani další barvy.

Význam slova, termín, co je to Azalka? Definice odborného termínu, slova Azalka. Co znamená pojem Azalka z kategorie Rostliny?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Azalka s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Azalka je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: popis, Azalka, slovník, co to je, informace, formulace, vysvětlení, Rostliny, heslo, synonymum, Azalka, přesný výraz, význam, wiki, význam slova, definice

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Azalka? resp. co přesně znamená slovo Azalka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Azalka, odpověď na dotaz co je to Azalka?. Víte např. kdo to je Jean Reno? Znáte a víte kdo je Xantipa? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Rostliny). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.