Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ašvaganda. Co znamená odborný pojem Ašvaganda z kategorie Rostliny?

Co je to Ašvaganda? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Ašvaganda

Ašvaganda je léčivá rostlina původem z Indie a vyskytující se také v Africe a Středomoří. Jedná se o středně vysoký polokeř, známý již od starověku. Pro léčebné účely se používá kořen. Jeho využití bylo a je široké – jako narkotikum, uklidňující prostředek, tonikum, prostředek k vykuřování či afrodisiakum.
Ašvaganda se využívá také v alternativním lékařství k léčbě astmatu, bronchitidy, kožních onemocnění, revma, hojení zánětů, detoxikaci, snížení krevního tlaku a dalších obtíží.

Význam slova, termín, co je to Ašvaganda? Výraz, termín, definice slova Ašvaganda. Co znamená odborný pojem Ašvaganda z kategorie Rostliny?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ašvaganda s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Ašvaganda se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: Rostliny, význam slova, synonymum, význam pojmu, slovo, formulace, definice, význam, přesný význam, wiki, termín, co to je, popis, přesný výraz, Rostliny

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ašvaganda? resp. co to je Ašvaganda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ašvaganda, odpověď na dotaz co je to Ašvaganda?. Víte např. kdo to je Pavel Novotný? Znáte a víte kdo je Samoplátce? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.