Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ačokča. Co znamená odborný pojem Ačokča z kategorie Rostliny?

Co je to Ačokča? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Ačokča?

Ačokča neboli papriková okurka je bylina z čeledi tykvovitých. Je jednoletá, popínavá a může dosáhnout délky stonku 5 metrů. Dostala se k nám z jižní a střední Ameriky. Mladé plody se dají jíst za syrova, chutí připomínají mladý hrášek.
Ačokča je oblíbená i nakládaná nakyselo jako okurka, přídavek do salátů, polévek nebo omáčky. Vnitřek zralého plodu je dutý a obsahuje černá a tvrdá hranatá jadérka.

Význam slova, termín, co je to Ačokča? Výraz, termín, definice slova Ačokča. Co znamená odborný pojem Ačokča z kategorie Rostliny?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ačokča se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Ačokča se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: přesný význam, slovo, synonymum, Ačokča, význam, co to je, heslo, slovník, definice, Rostliny, popis, význam pojmu, Ačokča, pojem, přesný výraz, wiki

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Ačokča?

Ačokča (Cyclanthera pedata), též korila nebo lidově paprikookurka, je druh rostliny z rodu korila (Cyclanthera) a čeledi tykvovité. Pochází z Jižní Ameriky. Pěstuje se pro své nezralé plody a listy, které se používají jako zelenina.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Ačokča? resp. co znamená výraz Ačokča? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ačokča, odpověď na dotaz co je to Ačokča?. Víte např. kdo to je Jolana Voldánová? Znáte a víte kdo je Identifikovaná osoba? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.