Co je to?
Výraz, termín, definice slova Acerola. Co znamená odborný pojem Acerola z kategorie Rostliny?

Co je to Acerola? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Acerola

Acerola je název plodů malpígie lysé, rostliny rozšířené na Barbadosu, v Karibiku a ve Střední a Jižní Americe. Nazývá se také barbadoská třešeň, protože červené bobulky třešeň připomínají. Acerola patří k nejbohatším přírodním zdrojům vitamínu C a je velmi silným antioxidantem. Obsahuje i další vitamíny a tělu prospěšné látky, jako je vitamín A, vitamíny skupiny B, flavonoidy, betakaroten a další.
Zlepšuje stav pokožky a zrak, zvyšuje produkci kolagenu a imunitu, zrychluje metabolizmus, snižuje cholesterol a využívá se i v prevenci rakoviny. S úspěchem je využívána i v kosmetickém průmyslu. Domorodé kmeny využívaly acerolu již stovky let, do popředí zájmu vědců se dostala až v nedávné době.

Význam slova, termín, co je to Acerola? Výraz, termín, definice slova Acerola. Co znamená odborný pojem Acerola z kategorie Rostliny?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Acerola? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Acerola se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: Acerola, co znamená, Rostliny, heslo, význam, popis, popis, přesný výraz, vysvětlení, wiki, formulace, slovník, význam slova, synonymum, Rostliny

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Acerola? resp. co znamená Acerola? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acerola, odpověď na dotaz co je to Acerola?. Víte např. kdo to je Speciální pedagog? Znáte a víte kdo je Ranhojič? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Acerola i v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.