Co je to?
Definice výrazu, termínu Zvyk. Co znamená odborný pojem Zvyk z kategorie Psychologie?

Co je to Zvyk? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Zvyk?

Zvyk je určitý ustálený způsob chování, ať se již jedná o jedince nebo o nějaké společenství. Důvodem pro takové chování je právě zvyk, protože takto se lidé chovali dlouhou dobu.
Zvyky mohou být individuální nebo společenské. Ty individuální slouží k zjednodušení života a úspoře času. V případě potřeby je však obtížné se takových zvyků zbavit. Jsou důležité i pro společnost, zvláště pro vyjádření příslušnosti k určitému společenství.

Význam slova, termín, co je to Zvyk? Definice výrazu, termínu Zvyk. Co znamená odborný pojem Zvyk z kategorie Psychologie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Zvyk? Potom se o definici podělte s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Zvyk se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: význam pojmu, popis, wiki, vysvětlení, přesný význam, Psychologie, význam, význam slova, informace, Psychologie, pojem, Zvyk, Zvyk, co to je, termín, slovo

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Zvyk? resp. co se přesně ukrývá za slovem Zvyk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zvyk, odpověď na dotaz co je to Zvyk?. Víte např. kdo to je Promotér? Znáte a víte kdo je Václav Moravec? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Psychologie). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.