Co je to?
Definice výrazu Životní styl. Co znamená odborný pojem Životní styl z kategorie Psychologie?

Co to je Životní styl? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Životní styl?

Životní styl je charakterizován jako souhrn důležitých vztahů a činností, zvyků a projevů, které jsou typické pro konkrétní objekt nebo subjekt. Jedná se o každodenní činnosti a chování a způsob jejich projevů a realizace.
Životní styl bývá utvářen okolím, často i médii. Faktory, které životní styl ovlivňují, jsou buď vnější – životní podmínky, nebo vnitřní – samotný jedinec. Vnější podmínky ovlivňují celou populaci a umožňují sociálně diferencovat. Vnitřní podmínky působí na samotného jedince a jsou individuální.

Význam slova, termín, co je to Životní styl? Definice výrazu Životní styl. Co znamená odborný pojem Životní styl z kategorie Psychologie?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Životní styl patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: heslo, formulace, význam, pojem, Životní styl, Životní styl, co to je, Psychologie, přesný výraz, Psychologie, definice, co znamená, termín, přesný význam, slovník, informace

Co označuje termín Životní styl? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Životní styl je systém významných činností a vztahů, životních projevů a zvyklostí typických, charakteristických pro určitý živý subjekt nebo i objekt. Jedná se o souhrn relativně ustálených každodenních praktik, způsobů realizace činností a způsobů chování. Životní styl je výrazně ovlivněn hromadnými sdělovacími prostředky.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Životní styl? resp. co znamená výraz Životní styl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Životní styl, odpověď na dotaz co je to Životní styl?. Víte např. kdo to je Makléř? Znáte a víte kdo je Ester Ledecká? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Psychologie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.