Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Zážitek. Co znamená pojem Zážitek z kategorie Psychologie?

Co to je Zážitek? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Zážitek

Zážitek je určitý děj nebo událost, kdy člověk něco zažil a z nějakých důvodů si to pamatuje po delší dobu. Bývá spojen s určitým emočním prožitkem, ať již v kladném nebo záporném smyslu.
Zážitky bývají významnou součástí osobních vzpomínek a mohou být běžné i výjimečné. Spojují se s dojmy z rodinného života, cest, sportu, společenského života i životními milníky – svatba, narození dítěte, úmrtí blízkých a podobně. Na zážitky se specializují i agentury, které tyto aktivity zprostředkovávají.

Význam slova, termín, co je to Zážitek? Odborný termín, výraz, slovo Zážitek. Co znamená pojem Zážitek z kategorie Psychologie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Zážitek patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: význam pojmu, termín, formulace, slovník, Psychologie, co to je, přesný význam, co znamená, pojem, slovo, Zážitek, wiki, význam slova, význam, popis, Psychologie

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Zážitek? resp. co označuje slovo Zážitek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zážitek, odpověď na dotaz co je to Zážitek?. Víte např. kdo to je Egocentrik? Znáte a víte kdo je Michal Kubal? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Psychologie). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?