Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Výchova. Co znamená pojem Výchova z kategorie Psychologie?

Co to je Výchova? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Výchova?

Cílevědomá vzdělávací činnost. Jejím cílem je připravit člověka pomocí učení a zprostředkování znalostí na jeho budoucí život. Existují různé druhy výchovy, například autoritářská, založená na přísném dodržování příkazů a zákazů, nebo liberální, která naopak je velmi laskavá a klade minimální požadavky. Demokratická výchova stanovuje určitá pravidla a nechává prostor pro diskusi o různých opatřeních.


Co je to Výchova? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Výchova. Co znamená pojem Výchova z kategorie Psychologie?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Výchova patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: terminus technicus, význam pojmu, informace, synonymum, názvosloví, termín, co to je, terminologie, definice, pojem, odborný výraz, vysvětlení, slovník, Psychologie, co znamená, co je to Výchova?, přesný výraz, slovo


Pojem Výchova je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít výraz Výchova ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Výchova ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Výchova ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Výchova ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Výchova ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Výchova ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Výchova například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Výchova? resp. jaký je význam pojmu Výchova? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Výchova, odpověď na dotaz co je to Výchova?. Víte např. kdo to je Stárek? Znáte a víte kdo je Rambo? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Psychologie. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde