Co je to?
Definice výrazu, termínu Tvořivost. Co znamená odborný pojem Tvořivost z kategorie Psychologie?

Co je to Tvořivost? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Tvořivost?

Tvořivost, jiným slovem kreativita, je označení pro schopnost vytvářet nezvyklé a zcela nové, obecně užitečné nápady, řešení nebo ideje. Vznikají tak vynalézavá řešení, originální tvorba, popřípadě myšlenky.
Jedná se o tvůrčí činnost uměleckého, vědeckého nebo jiného charakteru, která je zcela nová a přináší prospěch. Bez tvořivosti by nevznikala nová umělecká díla, tvůrčí přístup je zde nezbytný.

Význam slova, termín, co je to Tvořivost? Definice výrazu, termínu Tvořivost. Co znamená odborný pojem Tvořivost z kategorie Psychologie?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Tvořivost? Pak se o ní podělte s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Tvořivost patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: pojem, wiki, vysvětlení, heslo, termín, význam slova, formulace, informace, význam, přesný význam, Psychologie, co znamená, slovo, Psychologie, popis, slovník

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Tvořivost? resp. jaký je význam pojmu Tvořivost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tvořivost, odpověď na dotaz co je to Tvořivost?. Víte např. kdo to je Jiří Korn? Znáte a víte kdo je Jan Sůra? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.