Co je to?
Odborný výraz, definice slova Tolerance. Co znamená pojem Tolerance z kategorie Psychologie?

Co je to Tolerance? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Tolerance

Schopnost snášet a přijímat věci, které jsou nepříjemné nebo odlišné od určitého obecně respektovaného názoru. V technice tolerance určuje odchylky od dosažených ideálních hodnot nebo rozměrů. Udává takzvané toleranční pole, rozmezí hodnot od nuly ke kladné a záporné odchylce. Ve společenských vědách jde o ochotu společnosti vydržet a nepostihovat jevy lišící se od známých norem chování.

Význam slova, termín, co je to Tolerance? Odborný výraz, definice slova Tolerance. Co znamená pojem Tolerance z kategorie Psychologie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Tolerance můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Tolerance je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: pojem, slovník, význam, Tolerance, význam slova, slovo, informace, termín, Tolerance, synonymum, co to je, heslo, co znamená, wiki, vysvětlení, přesný výraz

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Tolerance? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Tolerance? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tolerance, odpověď na dotaz co je to Tolerance?. Víte např. kdo to je Nela Lisková? Znáte a víte kdo je Tomáš Hertl? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Psychologie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.