Co je to?
Definice odborného termínu, slova Temperament. Co znamená pojem Temperament z kategorie Psychologie?

Co je to Temperament? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Temperament

Soubor vlastností a vrozených rysů živé bytosti, které charakterizují její způsob jednání a prožívání různých životních situací. Temperament vypovídá zejména o reakci na vnější podněty. Vyjadřuje chování osobnosti a dynamiku jejího prožívání. Rozeznáváme čtyři typy temperamentu: melancholický, cholerický, flegmatický a sangvinický.

Význam slova, termín, co je to Temperament? Definice odborného termínu, slova Temperament. Co znamená pojem Temperament z kategorie Psychologie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Temperament je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: význam, heslo, slovník, definice, vysvětlení, Temperament, popis, význam slova, přesný význam, synonymum, wiki, pojem, formulace, význam pojmu, informace, co znamená

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Temperament? resp. co přesně znamená slovo Temperament? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Temperament, odpověď na dotaz co je to Temperament?. Víte např. kdo to je Snacha? Znáte a víte kdo je Zac Efron? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Psychologie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.