Co je to?
Odborný výraz, definice slova Sympatie. Co znamená pojem Sympatie z kategorie Psychologie?

Co je to Sympatie? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Sympatie?

Sympatie je označení pocházející z řečtiny, vychází ze spojení slov trpět a společně. Jedná se o psychologický pojem, označující dobrovolný soucit s nějakou jinou osobou. Sympatie je hlubší než empatie, nejedná se pouze o vcítění, ale také snahu o něco dobrého pro druhého člověka. Sympatie se přibližuje lásce.
V běžném životě se toto slovo používá i pro označení náklonnosti, obliby nebo zájmové příslušnosti.

Význam slova, termín, co je to Sympatie? Odborný výraz, definice slova Sympatie. Co znamená pojem Sympatie z kategorie Psychologie?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Sympatie se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: co to je, co znamená, informace, formulace, slovník, synonymum, pojem, wiki, vysvětlení, Psychologie, přesný význam, termín, definice, Psychologie, význam pojmu, heslo

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Sympatie? resp. co znamená Sympatie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sympatie, odpověď na dotaz co je to Sympatie?. Víte např. kdo to je Auditor? Znáte a víte kdo je Martin Stropnický? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Psychologie). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.